Türkiye’de nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunan firmalar arasında nakliyat sözleşmesi imzalayan ve Sözleşmeli Nakliyat hizmeti sunan nadir firmalardan biriyiz. Oflas Nakliyat firmamız bütün lojistik hizmetlerinde taşıma ve evden eve nakliyat çalışmalarımızda muhakkak Nakliyat Sözleşmesi imzalamak tayız.

Sözleşmeli Nakliyat Nedir ?

Sözleşmeli Nakliyat, Nakliyat firması ile söz konusu evini taşıyacak müşteri arasında imzalanan mutabakat metni anlaşmadır. Bu anlaşma ve sözleşmede belli maddeler kullanılmaktadır. Amaç müşteri ve firma arasında güven ve çalışma ortamını perçinlemek. Her iki tarafında doğabilecek mağduriyetlerinin önüne geçmek ve en ideal sağlıklı taşıma işlemini gerçekleştirmektir.

Sözleşmeli Nakliyat Yararları

Sözleşmeli Nakliyat yararları maddeler halinde belirtmek gerekir ise;

1- Taşınma planını belirlendiği için Nakliyat işlemleri planlı ve programlı olmaktadır.

2- Her iki tarafı güven altına alan hukuki bir sözleşmedir.

3- Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi maddelerinde belirlenenin dışına çıkılmadığı için güvenlidir.

4- Belirlenen Nakliyat Fiyatları dışında ekstra ücret alınmadığı için tek fiyatlıdır.

5- Doğa bilecek zararlarda ve anlaşmazlıklarda müşteri yararına bir belgedir.

6- Vaz geçme veya ödeme konusunda vaatlerin yerine getirilmediği uyuşmazlıklarda resmi bir belgedir.

7- Belirlenen Taşınma günü iş ve işlemlerin belirtildiği sözleşmede tereddütte düşülme ve yanlış yapma olasılığı yoktur.

Sözleşmeli Nakliyat İstanbul Ankara İzmir
Sözleşmeli Nakliyat İstanbul Ankara İzmir

Özetle belirtmek gerekir ise Sözleşmeli Nakliyat metni ve maddelerinde bütün olasılıklar, taşınma planı, doğa bilecek olumsuzluklar ve bunlara yönelik caydırıcı tedbirlerin yer aldığı maddeler her iki tarafın da yararına olmaktadır. Nakliyat firmamızın söz konusu anlaşmaya uyması zorunluluktur. Oflas Nakliyat firması olarak müşteriden beklentimiz de aynı yönde anlaşmaya uymasıdır. Aksı halde zaten her iki taraf için de belli yaptırım ve caydırıcılıklar anlaşmamızda zaten yer almaktadır.

İstanbul Sözleşmeli Nakliyat Firması

Sözleşmeli Nakliyat sayesinde her iki tarafın da sadık kaldığı kusursuz bir Nakliyat planı ve evden eve taşıma işlem aşamaları harfiyen hayata geçirilmektedir. Size önerimiz ve tavsiyemiz hem fiyat olarak hem de taşınma koşulları açısından muhakkak Sözleşmeli Nakliye anlaşması imzalayınız. Evden Eve Nakliyat Firmaları ile çalışacaksanız muhakkak Nakliyat Sözleşmesi yaptırınız. Fiyatınızı sözleşmeye ekleyiniz. Bu sayede nakliyat firmalarının sık sık baş vurduğu işin ortasında fiyat yükseltme hatasına düşmezsiniz. Mağdur olmamak için Oflas Nakliyat güvencesiyle kusursuz bir nakliyat planı ve uygun fiyat avantajı ile tanışın siz de rahat edin.

Etiketler: , , , ,
Sözleşmeli Nakliyat Fiyat Teklifi Al

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir