Sigortalı evden eve nakliyat İstanbul sigortalı nakliyat şirketi İstanbul Türkiye geneli uygun fiyatlarla sigorta ev taşıma, ofis taşıma garantili nakliye hizmetleri sunar. İstanbul nakliyat, Kadıköy nakliyat, Ataşehir nakliyat, Maltepe nakliyat, Kartal nakliyat ve diğer bölgelerde taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için yaptığımız yararlı bir uygulamadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firması

Sigortalı nakliyat esasen sigortalı sözleşmeli teminatlı garantili taşımacılık hizmetidir. Sigortalı taşıma işlemlerinin çalışmalarının sigorta kapsamında güvence altına alınması işlemidir diyebiliriz. Evinizi iş yerinizi veya ofisinizi bin bir güçlükle kurduğunuzun farkındayız. Nakliyat anında taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmesini istemeyiz. Eşyalarınızın çarpma darbe alma, kırılma, çizilme gibi daha bir çok olumsuzluğa maruz kalmanızı istemeyiz. Oflas evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın ambalaj ve paketlenmesi, montaj ve de montaj gibi bir çok aşamalarını zaten gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın zarar görmesini engellemeye dönük uygulamalarımız da var zaten. Lakin %1 ihtimal bile olsa bunu göz ardı edemeyiz. Olası zararların sigorta kapmasında karşılanması için eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Sigortalı evden eve nakliyat İstanbul sigortalı nakliye firması
Sigortalı Evden Eve Nakliyat – İstanbul Oflas Nakliyat

İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat Şirketi

Eşyalarınızın gönül rahatlığıyla taşımanızda büyük payı vardır. Stressiz sorunsuz bir taşınma planı sizleri bekliyor. Eşyalarınız ve emekleriniz güvence altında, isi düşünen bir nakliyat firmanız var. Tüm zararlarınız karşılanacaksa neden taşınmayacaksınız. Sigortalı evden eve nakliyat için ekstra ücret edemezsiniz. Üstüne eşyalarınız zarar görür de mağduriyetiniz oluşursa zararınız karşılanır. Sizin yerinize tüm tedbirler alıdır. Kurulum anına kadar tüm eşyalardan Oflas Nakliyat firması sorumludur. Daha ne istersiniz?

✅ Sigortalı Nakliyat:Garantili Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

İstanbul’da Sigortalı Nakliyat Firması

İstanbul Sigortalı evden eve nakliyat firması olarak İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakarı başta olmak üzere Türkiye’deki bütün bölgelerimize hizmet vermekteyiz. Bu anlamda Sigortalı şehirler arası nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır. Müşterilerimiz en önemli referanslarımız ve yıllarca sürecek dostluğumuzun göstergesidir. Şikayetlerinizi dostlarınızla memnuniyetinizi bizimle paylaşınız biz bu kadar eminiz.

Sigortalı Evden Eve Taşıma Şartları

Sigortalı evden eve nakliyat Şartları aslında çok basit sadece Ofas Nakliyat firmamız ile tanışın bize gelin biz bütün şartları yerine getirelim. Şartsız koşulsuz eşyalarınızı Avrupa standartlarında taşıyalım. Eşyalarınız zarar görmesin siz de strese girmeyin. 3 kuruşluk firmalarla çalışıp milyonlarca lira zarar etmeyin. Profesyonel hizmeti uygun fiyata alın siz de rahat edin.

Uygun Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Sigortalı nakliyat fiyatları normal şartlarda taşınma başında ek maliyet olarak hesaplanır. Ancak Oflas nakliye şirketimiz bütün taşımacılık işlemlerinde anahtar teslim taşımacılık politikasını uygular. Her şey dahil evden eve nakliyat fiyatları ile taşımacılık yapar. Bu bakımdan sigortalı nakliyat fiyatları için ek maliyet almıyoruz.

Sigortalı Nakliyat FiyatlarıEvden Eve Nakliyat FiyatlarıAsansörlü Nakliye Ücretleri
1+1 Ev Taşıma Fiyatı1000 – 1500 ₺1.800 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.500 ₺2.800 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.500 ₺3.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.500 – 4.500 ₺4.800 ₺
5+1 Ev Taşıma Fiyatı4.500 – 5.500 ₺5.800 ₺
İstanbul Sigortalı Nakliye Ücretleri Listesi

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat sigortası neleri kapsar?

Nakliyat sigortası neleri kapsar; taşınma aşamalarında, karayolunda seyir halinde iken eşyaların olası kaza ve zarar durumlarına karşın teminatla korunaklı taşınmasını sağlar.

Evden eve nakliyat sigortası nasıl yapılır?

Evden eve nakliyat sigortası Emtia sigortası ve anlaşmalı sigorta poliçesi şirketleri kapsamında sigorta sözleşmeli taşımacılık şeklinde yapılmaktadır.

Nakliyat sigortası zorunlu mu?

Nakliyat sigortası eşyalarınızı olası kaza ve zarar durmalarına karşın koruduğu için zorunlu olmalıdır. Oflas nakliyat şirketimiz tüm taşıma işlemlerini sigorta garantili olarak yapar.

Nakliyat sigorta türleri nelerdir?

Nakliyat sigortası türleri; Emtia nakliyatı sigortaları, Navlun sigortaları, Kıymet nakliyatı sigortaları, Tekne sigortaları ve Sorumluluk sigortaları şeklindedir.

Etiketler: ,
Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.