Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz İstanbul, Kadıköy, Ataşehir, Maltepe, Kartal ve diğer bölgelerde taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için yaptığımız yararlı bir uygulamadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Nedir ?

Sigortalı Nakliyat esasen Sigortalı Taşımacılık hizmetidir. Taşıma Nakliyat işlemlerinin çalışmalarının sigorta kapsamında güvence altına alınması işlemidir diyebiliriz. Evinizi İş Yerinizi veya Ofisinizi bin bir güçlükle kurduğunuzun farkındayız. Nakliyat anında taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmesini istemeyiz. Eşyalarınızın çarpma darbe alma, kırılma, çizilme gibi daha bir çok olumsuzluğa maruz kalmanızı istemeyiz. Oflas Evden Eve Nakliyat firması olarak eşyalarınızın Ambalaj ve Paketlenmesi, Montaj ve De Montaj gibi bir çok aşamalarını zaten gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın zarar görmesini engellemeye dönük uygulamalarımız da var zaten. Lakin %1 ihtimal bile olsa bunu göz ardı edemeyiz. Olası zararların sigorta kapmasında karşılanması için eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat - İstanbul Oflas Nakliyat
Sigortalı Evden Eve Nakliyat – İstanbul Oflas Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Yaraları

Eşyalarınızın gönül rahatlığıyla taşımanızda büyük payı vardır. Stressiz sorunsuz bir taşınma planı sizleri bekliyor. Eşyalarınız ve emekleriniz güvence altında, isi düşünen bir nakliyat firmanız var! Tüm zararlarınız karşılanacaksa neden taşınmayacaksınız. Sigortalı Evden Eve Nakliyat için ekstra ücret edemezsiniz. Üstüne eşyalarınız zarar görür de mağduriyetiniz oluşursa zararınız karşılanır. Sizin yerinize tüm tedbirler alıdır. Kurulum anına kadar tüm eşyalardan Oflas Nakliyat Firması sorumludur. Daha ne istersiniz?

Sigortalı Evden Eve Taşıma Şartları

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Şartları aslında çok basit sadece Ofas Nakliyat firmamız ile tanışın bize gelin biz bütün şartları yerine getirelim. Şartsız koşulsuz eşyalarınızı Avrupa Standartlarında taşıyalım. Eşyalarınız zarar görmesin siz de strese girmeyin. 3 kuruşluk firmalarla çalışıp milyonlarca lira zarar etmeyin. Profesyonel hizmeti uygun fiyata alın siz de rahat edin.

İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat

İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firması olarak İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakarı başta olmak üzere Türkiye’deki bütün bölgelerimize hizmet vermekteyiz. Bu anlamda Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır. Müşterilerimiz en önemli referanslarımız ve yıllarca sürecek dostluğumuzun göstergesidir. Şikayetlerinizi dostlarınızla memnuniyetinizi bizimle paylaşınız biz bu kadar eminiz!

Etiketler: , , ,
Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir