Sigortalı evden eve nakliyat İstanbul sigortalı nakliyat şirketi İstanbul Türkiye geneli uygun fiyatlarla sigorta ev taşıma, ofis taşıma garantili nakliye hizmetleri sunar. İstanbul nakliyat, Kadıköy nakliyat, Ataşehir nakliyat, Maltepe nakliyat, Kartal nakliyat ve diğer bölgelerde taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için yaptığımız yararlı bir uygulamadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firması

Sigortalı evden eve nakliyat firması nakliyat sektöründe en çok aranan ve müşteriler tarafından önemsenen bir husustur. Taşınacak olan kişiler taşımacılık yapacak firmaları seçerken öncelikle sigorta şartlarını araştırırlar. Çünkü taşıma firması ne kadar kaliteli olursa olsun bazen firma dışı unsurlardan eşyalar zarar görebilir. Bu durum trafik kazası, yangın, hırsızlık gibi durumlar olabilir. Bazen de yol şartlarında umulmadık yıpranmalar görülebilir. Bu durumda sigortalar hem taşınacak olan kişiyi hem de nakliyat firmasını garanti altına alır. Firmamız evde eve taşımacılık işlemlerinden önce sigorta işlemlerini aksatmaz ve buna göre taşıma işlemine geçer.

Sigortalı evden eve nakliyat İstanbul sigortalı nakliye firması
Sigortalı Evden Eve Nakliyat – İstanbul Oflas Nakliyat

Kurumsal Sigortalı Evden Eve Nakliyat Şirketi

Resmi yetkili kurumsal sigortalı evden eve nakliyat şirketi taşımacılık sektörün olmazsa olmazlarından birisi haline gelmiştir. Ofis ve ev taşımacılığında kişiler için değerli eşyalar söz konusudur. Özellikle göz önünde olan oturma grupları, yemek masaları, televizyon, beyaz eşya gibi eşyaların zarar görmemesi hayati önem taşır. Bunlarda meydana gelecek olan en ufak çizgiler dahi can sıkar. Firmamız geniş teminat içeren evden eve sigorta poliçesi barındırır. Geniş teminat içeren sigortalarımız sayesinde; eşyaların yolda çalınması, eşyaların bir şekilde ıslanması, bazı eşyaların bulunması, eşyaların çizilmesi, kırılması, çatlaması gibi durumlarda sigortadan zararlar karşılanır.

✅ Sigortalı Nakliyat:Garantili Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

İstanbul Sigortalı Nakliyat Firmaları ve Sözleşme

Sigortalı evden eve taşımacılık ile evden eve nakliyat sözleşmesi içi içe geçmiş yazılı belgelerdir. Çünkü sigortanın kapsamı sözleşme ile belirlenir. Sözleşmede yer alan hususlar doğrultusunda sigorta ve güvence işlemleri devreye girer. İstanbul sigortalı evden eve nakliyat firmamız müşterilerinin güvenliğine önem verdiğinden sözleşme yapmadan taşımacılık işini üstlenmez. Müşterileri sözleşme ve sigorta ile güvence altına alındıktan sonra diğer aşamalara geçilir. Eşyaların teslimatı esnasında müşteri ile beraber açılan eşyalarda ilgili hususlar ve not edilir ve ilk iş gününde tazminat işlemleri başlatılır. Sigortalı taşımacılık işlemlerimiz sayesinde gerek ev gerekse ofis eşyalarınız her zaman yüksek bir güven içerisinde taşınma imkânı bulur.

Sigortalı Taşımacılık Şirketleri

Taşınmak oldukça düşündürücü bir eylemdir. Eşyaların hazırlanması ve kurulması aşamaları ile taşınma esnasında eşyaların zarar görüp görmemesi taşınacak olan kişilerin kafasını sürekli kurcalayan bir düşüncedir. İyi bir sigortalı evden eve nakliyat firmasına bu işi teslim etmek kadar nakliye firmasının sigortalı bir şekilde taşıma yapıp yapmadığını araştırmak, belgelerini dikkatlice okumak da ayni oranda önem arz etmektedir.

Sigortalı Taşımacılık Bölümleri

Günümüzde pek çok taşıma ve nakliyat firması sigortalı taşımacılık yaptıklarını belirtmekte ve taşınacak olan müşterilerini de yanlış yönlendirmektedirler. Üstelik bu işte acemilikleri de varsa kendileri dahi henüz sigortalı taşımacılık hakkında bilgi sahibi olmayabilirler. Sigortalı taşımacılık kelimesinin insanlarda bir güven duygusu oluşturmasını fırsat bilerek insanlar üzerinde kelime oyunları oynayarak onları kandırmaya hatta dolandırmaya kadar bu isi götürebilmekteler. Ancak biz işin ustası ve tecrübeli çalışanları olarak bu konuda hiçbir çekincemiz olmadığından rahatlıkla bahsedebilmekteyiz. Sigortalı evden eve nakliyat kavramını 3 ‘e ayırmak mümkündür.

  • Tam ziya
  • Dar teminat
  • Geniş teminat

İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliye Şirketleri

Bugün taşıma şirketleri genel olarak tam ziya kapsamı içerisinde sigortalı taşımacılık gerçekleştirmektedirler. Tam ziya sigortalı taşımacılıkta eşya ile beraber taşıma aracının da tamamen ziyan olması durumunda devreye girer. Dar teminat ise yük ve aracın birlikte herhangi bir risk sonucu ortaya çıkan durumlarda ortaya çıkmaktadır ki bu sigorta kapsamında eşyanın ıslanması ya da çalınması gibi durumlar yoktur.

Geniş teminat ise eşyaların araca yüklenip tekrar yeni varış noktasındaki eve yerleştirinceye kadar olan zararı kapsamaktadır. Tüm bu sigorta ve teminat şartları yanında belirtmek gerekir hiçbir sigorta şirketi elinizde bulunan 2. El eşyalarınız için sigorta vermez. 2. El durumundaki eşyalar sigortalanamaz. Ancak yeni fabrika çıkışlı ve paketinde bulunan ürünler hariçtir. Bunlar için ekstradan sigorta oluşturulabilir. Birçok sigortalı evden eve nakliyat şirketi eşyalarınızın paketlemesinden taşınmasına ve yerleştirilmesine kadar meydana gelebilecek durumlarda sorumluluk kabul etmemektedir.

Tuzla evden eve nakliyat , Çekmeköy evden eve nakliyat , Kurtköy evden eve nakliyat , Sancaktepe evden eve nakliyat , Göztepe evden eve nakliyat başta olmak İstanbul evden eve nakliyat bölgesinin tamamında hizmetinizdeyiz. İstanbul’da Anadolu yakası nakliyat ve Avrupa yakası nakliyat semtlerinde 7/24 taşımacılık yapmaktayız.

İstanbul’da Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Tüm bu bilgiler ışığında kendimizden emin olarak ve taşımacılığımızdaki tecrübe ile hassasiyetimizden yola çıkarak söyleyebiliriz ki; eşyalarınızın ziyan olmaması için isi emin ellere yani bizlere gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Tüm belgeler ve bilgiler tarafınıza isteğiniz doğrultusunda verilmektedir. Sigortalı taşımacılık denince ilk akla gelen firma olarak biliyoruz ki taşınmak zor ancak bizimle çok kolay. Siz de bu kolaylığı yaşamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sigortalı evden eve nakliyat aslında sigortalı sözleşmeli garantili taşıma faaliyetidir. Sigortalı ev taşıma çalışmalarının sigorta kapsamında teminat altına alınmasıdır. Ev ve iş yerinizi veya ofisinizin zor koşullarda toplandığı bir gerçektir. Eşyaların taşınması sırasında eşyalarınızın olası kazalarda zarar görmesi istenmez. Taşınacak eşyaların çarpma, kırılma ve çizilme gibi bir çok olumsuzluğa maruz kalmanızı istemiyoruz. İstanbul Oflas evden eve nakliyat şirketimiz taşıması olarak eşyalarınızın ambalaj ve paketlenmesi, söküm ve kurulum gibi bir çok aşamalarını gerçekleştirir. Eşyaların hasar almasının önüne geçmek maksadıyla uyguladığımız bir dizi tedbir mevcuttur. Fakat %1 ihtimal dahilinde de olsa bu durumu göz ardı etmiyoruz. Bunun için olası zararların anlaşmalı olduğumuz sigorta poliçesi kapmasında karşılanmasını sağlıyoruz.

İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat Şirketi

Eşyalarınızın gönül rahatlığıyla taşımanızda büyük payı vardır. Stressiz sorunsuz bir taşınma planı sizleri bekliyor. Eşyalarınız ve emekleriniz güvence altında, isi düşünen bir nakliyat firmanız var. Tüm zararlarınız karşılanacaksa neden taşınmayacaksınız. Sigortalı evden eve nakliyat için ekstra ücret edemezsiniz. Üstüne eşyalarınız zarar görür de mağduriyetiniz oluşursa zararınız karşılanır. Sizin yerinize tüm tedbirler alıdır. Kurulum anına kadar tüm eşyalardan Oflas Nakliyat firması sorumludur. Daha ne istersiniz?

İstanbul’da Sigortalı Nakliyat Firması

İstanbul Sigortalı evden eve nakliyat firması olarak İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakarı başta olmak üzere Türkiye’deki bütün bölgelerimize hizmet vermekteyiz. Bu anlamda Sigortalı şehirler arası nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır. Müşterilerimiz en önemli referanslarımız ve yıllarca sürecek dostluğumuzun göstergesidir. Şikayetlerinizi dostlarınızla memnuniyetinizi bizimle paylaşınız biz bu kadar eminiz.

Sigortalı Evden Eve Taşıma Şartları

Sigortalı evden eve nakliyat Şartları aslında çok basit sadece Ofas Nakliyat firmamız ile tanışın bize gelin biz bütün şartları yerine getirelim. Şartsız koşulsuz eşyalarınızı Avrupa standartlarında taşıyalım. Eşyalarınız zarar görmesin siz de strese girmeyin. 3 kuruşluk firmalarla çalışıp milyonlarca lira zarar etmeyin. Profesyonel hizmeti uygun fiyata alın siz de rahat edin.

Uygun Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sigortalı evden eve nakliyat fiyatları normal şartlarda taşınma başında ek maliyet olarak hesaplanır. Ancak Oflas nakliye şirketimiz bütün taşımacılık işlemlerinde anahtar teslim taşımacılık politikasını uygular. Her şey dahil evden eve nakliyat fiyatları ile taşımacılık yapar. Bu bakımdan sigortalı nakliyat fiyatları için ek maliyet almıyoruz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat FiyatlarıEvden Eve Nakliyat FiyatlarıAsansörlü Nakliye Ücretleri
1+1 Ev Taşıma Fiyatı1000 – 1500 ₺1.800 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.500 ₺2.800 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.500 ₺3.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.500 – 4.500 ₺4.800 ₺
5+1 Ev Taşıma Fiyatı4.500 – 5.500 ₺5.800 ₺
İstanbul Sigortalı Nakliye Ücretleri Listesi

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat sigortası neleri kapsar?

Nakliyat sigortası neleri kapsar; taşınma aşamalarında, karayolunda seyir halinde iken eşyaların olası kaza ve zarar durumlarına karşın teminatla korunaklı taşınmasını sağlar.

Evden eve nakliyat sigortası nasıl yapılır?

Sigortalı evden eve nakliyat sigortası Emtia sigortası ve anlaşmalı sigorta poliçesi şirketleri kapsamında sigorta sözleşmeli taşımacılık şeklinde yapılmaktadır.

Nakliyat sigortası zorunlu mu?

Nakliyat sigortası eşyalarınızı olası kaza ve zarar durmalarına karşın koruduğu için zorunlu olmalıdır. Oflas nakliyat şirketimiz tüm taşıma işlemlerini sigorta garantili olarak yapar.

Nakliyat sigorta türleri nelerdir?

Nakliyat sigortası türleri; Emtia nakliyatı sigortaları, Navlun sigortaları, Kıymet nakliyatı sigortaları, Tekne sigortaları ve Sorumluluk sigortaları şeklindedir.

https://www.oflasevdenevenakliyat.com/sigortali-evden-eve-nakliyat/
Etiketler: ,
Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir