Asansörlü Taşımacılık Aracımız ile İstanbul, Ataşehir, Kartal, Maltepe, Pendik, Göztepe, Kadıköy ve diğer ilçelerde Asansörlü Nakliyat hizmetimiz mevcuttur. İstanbul Asansörlü Nakliyat aracımız ile İstanbul Kiralık Asansör arayışında olan kişi ve firmalara uygun fiyata kiralık Asansör hizmeti de sunmaktayız.

Asansörlü Taşımacılık Şirketi

İstanbul Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat bölgeleri ve ilçelerinin tümünde hizmet vermekteyiz. İstanbul Anadolu Yakasında Asansörlü Taşımacılık hizmeti verdiğimiz ilçeler; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve diğer semtlerdir.

Asansörlü Taşımacılık - asansörlü evden eve nakliyat.png
Asansörlü Taşımacılık – asansörlü evden eve nakliyat.png

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firması

Asansörlü evden eve nakliyat firmamız İstanbul’da yüksek katlı yapılarda taşınmanızı kolaylaştırmak amacıyla bu hizmetimizi sunmaktadır. müşterilerimizin konforu eşyalarının güvenliği ve taşınma maliyeti açısından Asansörlü Nakliyat daha avantajlı olmaktadır. Bir çok Binada, Residance, Site, ve AVM lerde kat sayısının yüksek olması taşımacılığı zorlaştırmaktadır. Bina içlerinde Asansör olmaması ve dahası Asansör hizmetinin kullandırmamaları gibi bir çok etken artık nakliyat işlerini bitirme noktasına gelmiştir. Bunan yanında taşınma maliyetlerini de yükseltmiştir. Bu durumlarda 5-6 kişi ile yapılan taşınma işlemleri saatlerce sürmektedir. Kimi zaman eşya güvenliği de riske atılarak nakliyat işlemleri gerçekleşmekte ve sonuç olarak zarar ve ziyan meydana gelmektedir. Oflas Asansörlü Nakliyat aracımız sayesinde taşınma daha kolay gerçekleşmekte ve yukarıda saydığımız etkenlerden kaynaklı ekstra maliyet ve risklerde de kurtulmuş oluyorsunuz.

✅ Asansörlü Nakliyat:25.Kata Kadar Hizmet
✅ Asansörlü Taşıma:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Kurumsal Asansörlü Evden Eve Nakliye Şirketi

Asansörlü evden eve nakliyat firması olarak İstanbul’da kiralık asansör araçları ile Asansörlü ev taşıma hizmeti sunuyoruz. İstanbul asansörlü nakliyat şirketi arayışında olan vatandaşlarımıza yüksek katlara daha kısa sürede taşınmalarını sağlıyoruz. Asansörlü nakliye aracı güvenli şekilde taşınmanızı sağlar. İster her şey dahil ev taşıma hizmeti alın. İsterseniz de sadece asansörlü nakliye aracı kiralama hizmeti alın. Dilediğiniz şekilde ev eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Nerelerde Kullanılır ?

Asansörlü Taşımacılık daha çok yüksek katlı binalarda 15-20-30 gibi katlar arasında nakliyat ve taşınma işlemlerinde kullanılmaktadır. Bunun yanında inşaatlarda malzeme yüklemelerini kolaylaştırmak için, şantiyelerde cam asmada ve camların kırılmadan yüklenmesinde kullanılır. istanbul asansörlü nakliyat Şirketlerde Ofis ve Büroların taşınmasında tercih edilen bir hizmet olup saydığımız bir çok alanda iş ve işlemler bir kaç saatte bitirilmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları açısından bakıldığında 5-6 kişi için en az günlük ödenen ücretin en düşük seviye 100 TL olduğunu varsayalım. 6 Kişi için toplam 600 TL maliyet çıkmaktadır. Ayrıca tüm gün boşuna gitmektedir. Bunun yanı sıra eşyalarınız taşınma esnasında merdivenlerde, ara katlarda, kiriş ve kolanlara çarpma riski ile karşı karşıya olduğundan eşyaların zarar görme olasılığı da yüksektir. Tüm bunları hesapladığımızda maliyet maddi manevi yüksek boyutlara çıkabilmektedir. Asansörlü Taşımacılık Fiyatı ise bunun altında ve buna denk bir fiyata 1 saat içerisinde zaman ve maddi manevi bir kayıp yaşamadan gerçekleşmektedir. bu sayede eşyalarınız da zarar görmemektedir. İstanbuk Asansörlü Taşımacılık hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.


Asansörlü Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Asansörlü Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Asansörlü nakliyat fiyatları her şey dahil nakliye ücretleri ile yapıldığında eşya miktarına bağlıdır. Sadece asansör kurulumu tek taraf için 700 tl çift taraf için 1200 tl dir.

Asansörlü Ev Taşıma Ücreti Ne Kadar?

Asansörlü ev taşıma ücreti; eşya paketleme, taşıma, söküm kurulum ve yerleştirme gibi tüm aşamaları kapsar. 1300 tl den başlar. Net ücret bilgisi için bizden ücretsiz teklif alın.

Ev taşıma asansörü kaç metre?

Asansörlü nakliyat kaç kat? 25 kata kadar çıkabilen 40 metrelik asansörlü nakliye aracı bulunmaktadır. Evinizin kat durumu ve bina konumuna göre asansör kurmaktayız.

Eşya Taşıma Asansörü Kiralama Fiyatları

Vinçli eşya taşıma asansörü kiralama ücretleri saatlik 500, tek taraf kurulum için 700 çift taraf kurulum için 1200 liradır. Günlük asansörlü nakliye aracı kiralama hizmeti veriyoruz.
Etiketler: , ,
Asansörlü Taşımacılık Fiyat Teklifi Al

Hemen Fiyat Teklifi Al

1 Comment
  • İstanbul evden eve nakliyat

    İstanbul Evden eve nakliyat

  • Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir