İstanbul Anadolu Yakası ve diğer bölgeler başta olmak üzere Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sunmaktayız. Faydalı ucuz fiyatlara kaliteli garantili nakliyat taşımacılık hizmeti burada!

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sunan firmamız taşıma öncesi nakliyesi yapılacak olan eşyalarınızı yerinden görerek sizinle beraber taşınma planı çıkarmaktadır. Böylece ne zaman ve hangi araçla kaç kişi tarafından işlemlerin yapılacağı kararlaştırılmaktadır.

İstanbul Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

İstanbul Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz bütün müşterilerimiz yıllarca çalışmaya devam ettiğimiz müşterilerden oluşmaktadır. Referanslarımız bizim en önemli göstergelerimiz ve dayanağımızdır. İşimizi yaparken sadece günü birlik yapmamaktayız. Örneğin müşteriye 500 –  600 lira daha düşük fiyat verip sonrasında ev eşyalarınızı taşırken fiyatı iki hatta üç katına çıkaran firmalardan değiliz. Ucuz etin yahnisi ucuz olur evet!

Ucuz fiyata kaliteli hizmet almak da mümkün, Üstelik bunu sözleşmeye de dönmekteyiz. Baştan sonra tek fiyat garantisi güvenilir firma güler yüzlü personel kadromuz, alanında uzan ve yetkin personellerimiz. Dahası teknolojik ve günün ihtiyaçlarına cevap verebilen güncel model araçlarımız ve araç parkımız. Oflas Evden Eve Nakliyat firmamız her daim yanınızdadır.

oflas evden eve nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
oflas evden eve nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Oflas Evden Eve Nakliyat firmamız Profesyonel taşımacılığın tek adresi iddialıyız çünkü bu bizim işimiz ve Ücretsiz Nakliyat Ekspertiz Hizmeti bunun sadece bir parçası!

Ekspertiz Arkadaşımız eşyalarınızı sizin gözetiminde evinizde yerinde görmektedir. Eşyalarınızın türü, çeşidi ve hacmine göre faklı araçlarımızı nakliyat günü için tahsis etmekteyiz. Bunun yanı sıra kaç kişilik ekip ile eşyalarınızı taşıyacağımıza karar vermekteyiz. Eşyaların paketlenmesi ambalajlanması ve ne kadar malzeme gerekeceği tahmini olarak belirlenir. Karşılıklı olarak taşınma günü kesinleştirilir ve Ücrette de anlaşılır ise karşılıklı imzalar atılır böylece baştan sonra tek fiyat garantili taşımacılık hizmetimiz de başlamış olur.

Özverili Taşıma

Oflas Evden Eve Nakliyat firmamız Özverili Taşıma ilkelerini esas alır. Taşınma işlemi bitip eşyalarınız da sağ salim kazasız zararsız bir şekilde teslim edildiğinde yine ekspertiz arkadaşımız ile beraber eşyalarınız kontrol edilir her hangi bir zarar ziyan var ise tarafımızca karşılanır, herhangi bir olumsuzluk yok ise yine karşılıklı olarak teslimat ve iş bitirme belgelerimiz imzalanarak iş nihai olarak bitirilir.

Etiketler: , , ,
Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Fiyat Teklifi Al

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir