Parça Eşya Taşıma hizmetimiz Garantili, uygun fiyata İstanbul Ankara, İzmir, Bursa, Diyarbakır, Adana, Kars, Van, Antalya ve Tüm bölgelerimizde geçerlidir. Parça koli olarak veya tek oda şeklinde eşyalarınızı dilediğiniz şekilde ve ölçülerde kapıda teslim bir şekilde taşımaktayız. İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı kargo hizmetini vermekteyiz. İstanbul dan Ankara, İzmir, Bursa ve diğer bölgelere parça eşya taşıma seferlerimiz vardır. Profesyonel Parça Eşya Taşıma hizmetimiz ile tanışın Kargo firmalarından da daha ucuza ve daha güvenli nakliyat firmasının keyfini yaşayın.

Parça Eşya Taşıma

İstanbul merkezli çalışmalarını sürdüren firmamız düzenli olarak haftada 2-3 sefer diğer il ve bölgelere parça eşya taşıma hizmeti sunmak adına seferler düzenlemektedir. Firmamız bünyesinde yer alan araçlarımız ile günlük, Haftalık ve Aylık olacak şekilde farklı çeşit araçlarımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Eşyanızı güvenli bir şekilde ve ucuz fiyata taşımaktayız. Tutanak ve Sözleşme çerçevesinde bütün taşımacılık işlemlerimizi yaptığımızdan eşyalarınız güven içinde nakledilmektedir.

Parsiyel Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşıma adına müşterilerimize en uygun zamanda ve en ucuz fiyatlarla Parsiyel (Parça Eşya) taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. Parça Eşya Taşımacılığı hizmetimiz sayesinde yüksek nakliyat masraflarından da kurulmuş oluyorsunuz. Stressiz sorunsuz kapıdan kapıya – evden eve nakliye teslim hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız. İstanbul’da Şehiriçi Parsiyel Eşya Taşıma hizmetimiz İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında günlük gerçekleştirilmektedir. Diğer bütün il ve ilçelerimize ise belirli günlerde parça eşya taşıma seferlerimiz yapılmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız. Öğrenci Evi Eşyaları, Memur Evi Eşyaları, Bekar Eşyası, Çeyizlik Eşyalar, Yemek Takımı, Salon Takımı, Bar Takımı, Çocuk Odası, Gardrop, Elbise Dolapları, Çekmeceler, Oyuncaklar, Bilgisayarlar gibi daha bir çok kişisel veya hediyelik eşyalarınızı taşımaktayız. Taşıma işlemi için ön bilgi almamız ve buna göre taşıma planı çıkarmamız gerekmektedir. Parça Eşya Taşımaya uygun ambalaj ve paketleme yaparak nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Taşınan eşyanın cinsine göre de De-monte ve Montajlama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Beyaz Eşya Taşımacılığı

Oflas Nakliyat firması olarak Parça Eşya Taşıma çerçevesinde Beyaz Eşya Taşımacılığı yapmaktayız. Elektrik ve Elektronik ürünlerinizin taşınma öncesi en az bir gün kapalı durumda olması gerekmektedir. Aksi halde dijital zararlar oluşabilmektedir. Taşıması yapılacak eşyanızın çizilme ve darbelere karşı özel olarak ambalajlamak tayız.  Ardından Paketleyerek taşımaya hazır hale getirmekteyiz. Dilediğiniz il, İlçe ve adrese kapıda teslim seçeneği ile nakliye işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Parça Eşya Taşımacılığı

Bütün taşınma işleri zahmetli ve kimi zaman yorucu olmuştur. Kimi zaman bütün eşyaların değil de sadece bir kaç parça eşyanın taşınması gerekebilir. Parça Eşya Taşımacılığı bu ihtiyaçtan meydana çıkmış bir hizmet çeşidimizdir. Örneğin çeyiz eşyalarının taşınmasında, öğrenci evi eşyalarının taşınmasında veya kimi zaman hediyelik bir eşyanın taşınmasına ihtiyaç duyulur. Tek bir eşya için koca kamyonu kiralayacak haliniz yok tabi bu durumda tek parça eşya taşıyan Oflas Nakliyat firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. En uygun fiyata en yakın zamanda taşıma işleminizi gerçekleştireceğiz.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul’da tek parça eşyalarınızı taşımaktayız. Şehir içi İstanbul Parça Eşya Taşıma hizmetimiz Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerimizde de geçerlidir. Vazo, Tablo, Heykeller, Tarihi Eserler, Piyano, Değerli eşyalarınız veya tek parça eşyalarınızı taşımaktayız. Eşyalarınızı ambalaj ve paketleme yapmadan taşımamaktayız. Taşıma işlemini en az 2-3 kişi ile gerçekleştirmekteyiz.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma hizmetimiz Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Kocaeli, Muğla, Aydın, Diyarbakır, Kars, Van, Ordu, Sivas ve diğer bölgelerimizde geçerlidir. Dilediğiniz eşyanızı haftanın 3 günü Şehirler arası parça eşya taşıma araçlarımız ile istediğiniz bölgeye kapıda teslim bir şekilde taşımaktayız.

Beyaz Eşya Parça Eşya Taşımacılığı

Beyaz Eşya Parça Eşya Taşımacılığı alanında bu güne kadar bir çok firmanın elektrik ve elektronik eşyalarını taşıdık. Düğün ve Çeyiz ihtiyacınızda bu güne kadar bir çok çiftimizin ev eşyalarını veya akrabalarının hediye katkılarını mutlulukla kapılarına kadar ulaştırdık. Parça eşya taşımada Profesyonel güvenli ve ucuz fiyatlara hizmetinizdeyiz.

Parça Eşya Taşıma Firmaları

Parça Eşya Taşıma Firmaları arayan vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakınız. İstediğiniz zaman ve dilediğiniz eşyanızı taşımaktayız. Yapmanız gerek sadece eşyanızın taşınma tarihini bildirmek kapıdan kapıya parça eşya taşımacılığı yapmaktayız. Taşıma esnasında eşyanız firmamız güvencesindedir.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça Eşya Taşıma Fiyatları bakımından ucuz makul fiyatlarla taşımacılık yapmaktayız. Tek parça olarak aldığımız eşyalarınızı sigortalı olarak güvenli bir şekilde korunaklı araçlarımız ile sevkiyatını yapmaktayız. Garantili taşımacılık hizmeti veren firmamızı tercih edin siz de karlı çıkın.

Etiketler: , ,
Parça Eşya Taşıma Fiyat Teklifi Al

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir