Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi İle İstanbul ve Tüm Türkiye geneli Sözleşmeli evden eve nakliyat, Garantili ve Sigortalı Taşımacılık hizmetimizden yararlanın.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Formunu Yazdırıp, Doldurabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Sözleşmesi PDF İndir

İş bu sözleşme Oflas Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi firmamız ve eşya sahibi (Müşteri) …………………………………..…….. Arasında, ev eşyalarını alınacak adresten bırakılacağı adrese belirlenen şartlar çerçevesinde gerçekleştirilmesi için karşılıklı imzalanması sonucu düzenlenmiştir.

Her iki taraf sözleşmenin tamamını okuduklarını, içeriğini bütünü ile anlaşıldığını ve tüm hükümlerini onayladıklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Eşyanın Alınacağı Adres:                                                                                            Taşıma Tarihi:

Taşıma Fiyatı:…………………….……TL                                  Yazı ile:…………….……………

Eşyanın Bırakılacağı Adres:                                                                                        Teslim Tarihi:

 Maddeler:

 1. Tüm eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi, sökülmesi ve eşyanın bırakılacağı adreste de montajı gerekli parçaların kurulumu firmamız tarafından yapılacaktır.
 2. Taşınma esnasında eşyalarınızın hasar görmesi veya tamamen kullanılamaz hale gelmesi durumunda eşyanın bedeli taşıma fiyatından düşürülür. Gerekli zararlarınız tarafımızca karşılanır.
 3. Önceden hazırlanan eşya listesine göre eşyaların bırakılacağı adrese eksik getirilmesi ve kaybolması halinde tüm yükümlülük nakliye firmasına aittir.
 4. Eşyaların belirlenen tarihte teslim edilmemesi halinde taşıma bedeli üzerinden 10% gecikme indirimi uygulayacağımızı taahhüt ederiz.
 5. Taraflar taşıma tarihine 3 (üç) gün kalana kadar cayma hakkına sahiptir. Taşıma tarihine 24 saat veya daha az zaman kalması halinde taraflardan birinin cayması halinde taşıma bedelin 30%’unu ödemeyi taahhüt eder.
 6. Nakliye firması iş bu sözleşmede yazılı herhangi bir şarta uymaması halinde, Müşteri bu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.
 7. Firmamız eşyalarınızı tüm kazalara karşı 15.000 TL değerinde nakliye sigortası ile sigortalayacaktır.
 8. Sözleşmede adı ve unvanı yazılı nakliye firması bu taşımayı başka bir nakliye firmasına devredemez.
 9. Eşyaların kamyona taşınması ve kamyon karayolunda seyir halindeyken eşyalarda meydana gelecek hasarlardan firma sorumludur.
 10. Paketlemesini eşya sahibinin yaptığı kolilerde, eğer kolide taşıma sırasında yırtık, çökme ve ezilme meydana gelmemiş ise sorumluluk eşya sahibine aittir.
 11. Fiyatlara KDV dâhil değildir.
 12. İşbu Sözleşme ‘den oluşabilecek her türlü anlaşmazlıklarda, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Ödenen Tutar:…………………..TL   Yazı İle:……………………………………………………………

Kalan Tutar….…………………….TL  Yazı ile:…………………………………………………………….

                          Firma Yetkilisi                                                                            Eşya Sahibi

                          Adı Soyadı:                                                                                     Adı Soyadı:

[button-green url=”https://www.oflasevdenevenakliyat.com/wp-content/uploads/2016/12/Evden-Eve-Nakliyat-Sözleşmesi.pdf” target=”blenk” position=””]Sözleşmesi PDF İndir[/button-green]