İstanbul Lojistik Hizmetleri Tedarik zinciri çözümleri, lojistik ve taşımacılık hizmetleri, lojistik rakamsal veriler, örnek çözümler, grup şirketleri, Lojistik İK İnsan Kaynakları açısından geniş kapsamlı Lojistik Hizmetleri sunan firmamız lojistik firmaları ve fiyatları arasında en kalteli ve garantili taşımacılık hizmeti sunan firmadır.

Lojistik Nedir?

Lojistik Hizmetleri Oflas Nakliyat firmamız güvencesinde daha kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Lojistik; ürünlarin, satış öncesi ve sonrası süreçlerini kapsamaktadır. Ürün ve hizmetin üretim aşamasından müşteriye ulaştırılmasına kadar geçen süreçlerde Tedarik zincirinin doğru ve etkili bir şekilde planlanması gerekir. Tüm aşamaların sağlıklı bir şekilde hayata geçirilmesi ve taşınıp depolanarak kontrol edilmesi hizmetlerinin genel adına LOJİSTİK denir.

Kurumsal İstanbul Lojistik Şirketi

Resmi yergili kurumsal İstanbul yurt içi ve yurt dışı lojistik şirketi olarak 7/24 ihtiyacınız olan taşımacılık hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman nakliye personellerimiz ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Garantili Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Lojistik Hizmetleri Aşamaları

Lojistikte sırası ile hizmet aşamaları ; ambalajlama, paketleme, taşımacılık, nakliyat, depolama diyebiliriz. Sonraki süreçlerde gümrükleme, gözetim, sigorta, stok ve sipariş organizasyonu süreçerlini kapsamaktadır.

Lojistik Hizmet Alanları

Lojistik her sektöre göre çalışma alanlarının ve ihtiyaçların farklılaştığı geniş bir alanı kapsar. Lojistik Hizmet Alanları ile ilgili aşağıdaki alt başlıklarımızda sunduğumuz hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

Otomotiv Sektörü Lojistiği

Lojistik sektörü açısından değerlendirildiğinde Otomotiv Sektörü Lojistiği geniş bir alanı ve farklı aşamaları da kapsamaktadır. Otomotiv üretiminden sonraki aşamada pazar dağıtımında ihtiyaç duyulmaktadır. Bununla beraber hemen hemen her ilde bulunan teknik servis ve sanayilerde araçların yedek parça sevkiyatı, depolama ve dağıtımını kapsamaktadır. Zaman faktörü dikkate alınarak süratle yapılması gerekmektedir.

Gıda Sektörü Lojistiği

Gıda sektörü lojistiği bir diğer geniş kapsamlı Lojistik çalışma alanıdır. Gıdaların üretilmesinden sonraki aşamada stoklanması, depolarda bekletilmesi, müşteriden önce bölgelerde ana depo ve bayii lere dağıtılması gereklidir. İhtiyaca göre ürün tedarik zinciri oluşturulur. Müşteri açısından en önemli etken stok ve depolamanın pazara yakınlığıdır. Bu durumda nakliyenin zaman kaybetmeden gerçekleşmesi gerekir. Ürünün pazara yakın olması da üründe oluşacak bozulmaların önüne geçmektedir.

Sağlık Sektörü Lojistiği

Farklı alanalra sahip olan Sağlık Sektörü Lojistiği, etkili ve kolaylaştırıcı her türlü yeniliklere açık bir alandır. Sağlık sektöründe ilaç firmaları, ecza depoları, medikal firmalar, ve hastaneler gibi sağlık sektörünün içinde olan diğer unsurlarla beraber değerlendirildiğinde büyük bir alanı kapsamaktadır.

Endüstri Sektörü Lojistiği

Endüstri Sektörü Lojistiği alanında da fabrika ve diğer üretim ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımaktayız.

İstanbul Lojistik Firması

İstanbul Lojistik Firması arayışında olan vatandaşlarımız doğru adrestesiniz. Özellikle uluslararası evden eve nakliyat ev taşıma ve parça eşya taşımacılığında bize irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler:
Lojistik Hizmetleri Fiyat Teklifi Al

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir