Lojistik Hizmetleri - İstanbul Oflas Lojistik firması

Lojistik Hizmetleri

İstanbul Lojistik Hizmetleri Tedarik zinciri çözümleri, lojistik ve taşımacılık hizmetleri, lojistik rakamsal veriler, örnek çözümler, grup şirketleri, Lojistik İK İnsan Kaynakları açısından geniş kapsamlı Lojistik Hizmetleri sunan firmamız lojistik firmaları ve fiyatları arasında en kalteli ve garantili taşımacılık hizmeti sunan firmadır.

 

Lojistik Nedir?

Lojistik Hizmetleri Oflas Nakliyat firmamız güvencesinde daha kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Lojistik; ürünlarin, satış öncesi ve sonrası süreçlerini kapsamaktadır. Ürün ve hizmetin üretim aşamasından müşteriye ulaştırılmasına kadar geçen süreçlerde Tedarik zincirinin doğru ve etkili bir şekilde planlanması gerekir. Tüm aşamaların sağlıklı bir şekilde hayata geçirilmesi ve taşınıp depolanarak kontrol edilmesi hizmetlerinin genel adına LOJİSTİK denir.

 

Lojistik Hizmetleri Aşamaları

Lojistikte sırası ile hizmet aşamaları ; ambalajlama, paketleme, taşımacılık, nakliyat, depolama diyebiliriz. Sonraki süreçlerde gümrükleme, gözetim, sigorta, stok ve sipariş organizasyonu süreçerlini kapsamaktadır.

 

Lojistik Hizmet Alanları

Lojistik her sektöre göre çalışma alanlarının ve ihtiyaçların farklılaştığı geniş bir alanı kapsar. Lojistik Hizmet Alanları ile ilgili aşağıdaki alt başlıklarımızda sunduğumuz hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

 

Otomotiv Sektörü Lojistiği

Lojistik sektörü açısından değerlendirildiğinde Otomotiv Sektörü Lojistiği geniş bir alanı ve farklı aşamaları da kapsamaktadır. Otomotiv üretiminden sonraki aşamada pazar dağıtımında ihtiyaç duyulmaktadır. Bununla beraber hemen hemen her ilde bulunan teknik servis ve sanayii lerde araçalrın yedek parça sevkiyatı, depolama ve dağıtımını kapsamaktadır. Zaman faktörü dikkate alınarak süratle yapılmase gerekmektedir.

 

Gıda Sektörü Lojistiği

Gıda sektörü lojistiği bir diğer geniş kapsamlı Lojistik çalışma alanıdır. Gıdaların üretilmesinden sonraki aşamada stoklanması, depolarda bekletilmesi, müşteriden önce bölgelerde ana depo ve bayii lere dağıtılması gereklidir. İhtiyaca göre ürün tedarik zinciri oluşturulur. Müşteri açısından en önemli etken stok ve depolamanın pazara yakınlığıdır. Bu durumda nakliyenin zaman kaybetmeden gerçekleşmesi gerekir. Ürünün pazara yakın olması da üründe oluşacak bozulmaların önüne geçmektedir.

 

Sağlık Sektörü Lojistiği

Farklı alanalra sahip olan Sağlık Sektörü Lojistiği, etkili ve kolaylaştırıcı her türlü yeniliklere açık bir alandır. Sağlık sektöründe ilaç firmaları, ecza depoları, medikal firmalar, ve hastaneler gibi sağlık sektörünün içinde olan diğer unsurlarla beraber değerlendirildiğinde büyük bir alanı kapsamaktadır.

 

Endüstri Sektörü Lojistiği

Endüstri Sektörü Lojistiği alanında da fabrika ve diğer üretim ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımaktayız.

 

İstanbul Lojistik Firması

İstanbul Lojistik Firması arayışında olan vatandaşlarımız doğru adrestesiniz. Bize irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Fuar Taşımacılığı Hizmeti - İstanbul Oflas Nakliyat

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı hizmetimiz İstanbul, İzmit, Yalova, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana ve Diğer bölgeler kurmaktayız. Profesyonel Lojistik Fuar Taşıma uygun fiyat garantili ve güvenli nakliyat çözümleriyle hizmetinizdeyiz.

 

Fuar Taşımacılığı

İstanbul Fuat Taşımacılığı alanında uzmanlaşan firmamız bu güne kadar bir çok ticari ve sosyal Fuar Taşımacılığı çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimiz arasında üniversiteler, devlet kurumları ve Şirketler yer almaktadır. Fuar Taşımacılığı çalışmalarımızda stant kurulumu, sahne kurulumu, ürün tanıtım platform kurulumu gibi diğer iş ve işlemleri yapmaktayız. Her yıl geleneksel olarak kurulan ürün tanıtım fuarları, ticari etkinlik fuarları için kurulum, malzeme ihtiyaçlarınız ve özellikle de taşıma işlemleri ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Fuar Taşıma

Fuar Taşıma, Stand Taşıma, Fuar ürünlerinin nakliyesi ve diğer taşımacılık işleriniz için bizleri aramanız yeterlidir. Taşımadan 2-3 gün önceden haber veriniz durumunda taşıma işlem planlaması ve nakliyesi daha sağlıklı koşullarda gerçekleşmektedir. Fuar Taşımacılığı Çok acil durumlar bir kaç sat içerisinde de ihtiyacınızı karşılayacak donanım ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Fuar Taşıma Firmaları

Fuar Taşıma firmaları, Fuar Taşıma Şirketleri, Fuar Taşımacılığı yapan firmalar arasında en eski köklü firma olarak ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek adına çalışmaktayız. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası öncelikli olmak üzere hizmetinizdeyiz. Şehir dışına çıkacak müşterilerimiz fuar ve ürün eşyalarını taşımaktayız.

 

Fuar Taşıma Fiyatları

Fuar Taşıma Fiyatları ve Ücretleri bakımından avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Oflas Nakliyat firmamız kendi araçları ve yine kendi personel kadrosu ile çalıştığından ek maliyetler olmadan ucuz fiyata eşyalarınızı taşımaktadır. Ambalaj ve paketlemede kullandığımız ürünler aracı olmadan imalattan toptan olarak aldığımızda maliyeti yok denecek kadar azdır. Dolayısıyla masraf yapmadan tüm öz kaynaklarımız ile çalıştığımızdan ekstra ücret ve maliyet çıkartmıyoruz. Fuar Taşımacılığı alanında standart tek fiyat garantisi ile  çalışmaktayız. İş ortasında veya sonunda farklı fiyat veren dolandırıcı ve üç kağıtçı firmalar ile bizi karıştırmayınız. Fuar taşımada uygun fiyat ve sağlıklı taşımacılık garantisi vermekteyiz.

 

Şehiriçi Fuar Taşıma

İstanbul Şehiriçi Fuar Taşıma işlerinizi profesyonel ekibimiz ile aynı gün gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası evden eve nakliyat alanında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Şehiriçi Fuar Taşıma fuar alanlarının belirtilmesinden ve eşyaların tesliminden hemen sonra başlar en kısa sürede tamamlanır.

Parça Eşya Taşımacılığı - İstanbul Oflas Evden Eve Nakliyat

Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı kargo hizmetini vermekteyiz. İstanbul dan Ankara,İzmir, Bursa ve diğer bölgelere parça eşya taşıma seferlerimiz vardır. Profesyonel Parça Eşya Taşıma hizmetimiz ile tanışın Kargo firmalarından da daha ucuza ve daha güvenli nakliyat firmasının keyfini yaşayın.

 

Parça Eşya Taşımacılığı

Bütün taşınma işleri zahmetli ve kimi zaman yorucu olmuştur. Kimi zaman bütün eşyaların değil de sadece bir kaç parça eşyanın taşınması gerekebilir. Parça Eşya Taşımacılığı bu ihtiyaçtan meydana çıkmış bir hizmet çeşidimizdir. Örneğin çeyiz eşyalarının taşınmasında, öğrenci evi eşyalarının taşınmasında veya kimi zaman hediyelik bir eşyanın taşınmasına ihtiyaç duyulur. Tek bir eşya için koca kamyonu kiralayacak haliniz yok tabi bu durumda tek parça eşya taşıyan Oflas Nakliyat firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. En uygun fiyata en yakın zamanda taşıma işleminizi gerçekleştireceğiz.

 

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul’da tek parça eşyalarınızı taşımaktayız. Şehiriçi İstanbul Parça Eşya Taşıma hizmetimiz Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerimizde de geçerlidir. Vazo, Tablo, Heykeller, Tarihi Eserler, Piyano, Değerli eşyalarınız veya tek parça eşyalarınızı taşımaktayız. Eşyalarınızı ambalaj ve paketleme yapmadan taşımamaktayız. Taşıma işlemini en az 2-3 kişi ile gerçekleştirmekteyiz.

 

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma hizmetimiz Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Kocaeli, Muğla, Aydın, Diyarbakır, Kars, Van, Ordu, Sivas ve diğer bölgelerimizde geçerlidir. Dilediğiniz eşyanızı haftanın 3 günü Şehirler arası parça eşya taşıma araçlarımız ile istediğiniz bölgeye kapıda teslim bir şekilde taşımaktayız.

 

Beyaz Eşya Parça Eşya Taşımacılığı

Beyaz Eşya Parça Eşya Taşımacılığı alanında bu güne kadar bir çok firmanın elektrik ve elektronik eşyalarını taşıdık. Düğün ve Çeyiz ihtiyacınızda bu güne kadar bir çok çiftimizin ev eşyalarını veya akrabalarının hediye katkılarını mutlulukla kapılarına kadar ulaştırdık. Parça eşya taşımada Profesyonel güvenli ve ucuz fiyatlara hizmetinizdeyiz.

 

Parça Eşya Taşıma Firmaları

Parça Eşya Taşıma Firmaları arayan vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakınız. İstediğiniz zaman ve dilediğiniz eşyanızı taşımaktayız. Yapmanız gerek sadece eşyanızın taşınma tarihini bildirmek kapıdan kapıya parça eşya taşımacılığı yapmaktayız. Taşıma esnasında eşyanız firmamız güvencesindedir.

 

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça Eşya Taşıma Fiyatları bakımından ucuz makul fiyatlarla taşımacılık yapmaktayız. Tek parça olarak aldığımız eşyalarınızı sigortalı olarak güvenli bir şekilde korunaklı araçlarımız ile sevkıyatını yapmaktayız. Garantili taşımacılık hizmeti veren firmamızı tercih edin siz de karlı çıkın.

Parça Eşya Taşımacılığı - İstanbul Parça Eşya Taşıma Nakliyat.png

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma hizmetimiz Garantili, uygun fiyata İstanbul Ankara, İzmir, Bursa, Diyarbakır, Adana, Kars, Van, Antalya ve Tüm bölgelerimizde geçerlidir. Parça koli olarak veya tek oda şeklinde eşyalarınızı dilediğiniz şekilde ve ölçülerde kapıda teslim bir şekilde taşımaktayız.

 

Parça Eşya Taşıma

İstanbul merkezli çalışmalarını sürdüren firmamız düzenli olarak haftada 2-3 sefer diğer il ve bölgelere parça eşya taşıma hizmeti sunmak adına seferler düzenlemektedir. Firmamız bünyesinde yer alan araçlarımız ile günlük, Haftalık ve Aylık olacak şekilde farklı çeşit araçlarımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Eşyanızı güvenli bir şekilde ve ucuz fiyata taşımaktayız. Tutanak ve Sözleşme çerçevesinde bütün taşımacılık işlemlerimizi yaptığımızdan eşyalarınız güven içinde nakledilmektedir.

 

Parsiyel Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşıma adına müşterilerimize en uygun zamanda ve en ucuz fiyatlarla Parsiyel (Parça Eşya) taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. Parça Eşya Taşımacılığı hizmetimiz sayesinde yüksek nakliyat masraflarından da kurulmuş oluyorsunuz. Stressiz sorunsuz kapıdan kapıya – evden eve nakliye teslim hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız. İstanbul’da Şehiriçi Parsiyel Eşya Taşıma hizmetimiz İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında günlük gerçekleştirilmektedir. Diğer bütün il ve ilçelerimize ise belirli günlerde parça eşya taşıma seferlerimiz yapılmaktadır.

 

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız. Öğrenci Evi Eşyaları, Memur Evi Eşyaları, Bekar Eşyası, Çeyizlik Eşyalar, Yemek Takımı, Salon Takımı, Bar Takımı, Çocuk Odası, Gardırop, Elbise Dolapları, Çekmeceler, Oyuncaklar, Bilgisayarlar gibi daha bir çok kişisel veya hediyelik eşyalarınızı taşımaktayız. Taşıma işlemi için ön bilgi almamız ve buna göre taşıma planı çıkarmamız gerekmektedir. Parça Eşya Taşımaya uygun ambalaj ve paketleme yaparak nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Taşınan eşyanın cinsine göre de De-monte ve Montajlama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

Beyaz Eşya Taşımacılığı

Oflas Nakliyat firması olarak Parça Eşya Taşıma çerçevesinde Beyaz Eşya Taşımacılığı yapmaktayız. Elektrik ve Elektronik ürünlerinizin taşınma öncesi en az bir gün kapalı durumda olması gerekmektedir. Aksi halde dijital zararlar oluşabilmektedir. Taşıması yapılacak eşyanızın çizilme ve darbelere karşı özel olarak ambalajlamak tayız.  Ardından Paketleyerek taşımaya hazır hale getirmekteyiz. Dilediğiniz il, İlçe ve adrese kapıda teslim seçeneği ile nakliye işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ofis Taşımacılığı - İstanbul Ofis Taşıma Nakliyat Hizmetleri

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı için İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında Ofis İş yeri sahiplerine ideal ucuz fiyatlara Profesyonel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Ofis Taşımacılığı

İstanbul’un en Profesyonel ekibi ve nakliyat firması olarak tüm güvenceleri vermekteyiz. Para iade garantili ve sigortalı taşımacılık hizmeti sunan firmamız gerekli bütün güvenlik tedbirleri alacağını taahhüt eder. Bunun yanı sıra eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi, kolilenmesi, Sökülmesi ve tekrar montajlanması gibi daha bir çok konuda bütün aşamaları itina ile gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Ofis Taşımacılığı

İstanbul Ofis Taşımacılığı hizmeti sunan Oflas Evden Eve Nakliyat Firmamız, İşyerinizi Ofisinizi en ideal şekilde taşımaktadır. Alanında uzman Nakliyat ekibimiz ile Mobilya ve Ofislerinizi, Evrak dolaplarınızı, Arşivlerinizi tüm dosyaları sizin belirleyeceğiniz personel gözetiminde ve gizlilik çerçevesinde Ambalajlayıp, paketlemek teyiz. Mobilya ve Masalarınızı yeni ofisinizde tekrar kurmaktayız. Eşyalarınızı kullanıma hazır hale getirdikten sonra çalışmamızı teslim etmekteyiz.

Anadolu Yakası Ofis Taşımacılığı

İstanbul gibi bir mega kent de Ekonomi ve Ticaret Merkezi’de özellikle de Avrupa Yakası taraflarında daha çok Ofis, İşyeri ve Bürolar yer almaktadır. Ev tipi Home Ofisler, Büro Daireleri, Özel şirketler, Holdingler, Yapımcılar, Filim Senaristleri, Haber Kanallar ve Bankalar her sektörden çalışan kesimlerin Ekonomi merkezi gibi işleyen bir bölge İstanbul. İstanbul ofis taşıma firması Anadolu Yakasında ise daha çok kırsal kesim ve Anadolu insanının ailevi ortamlarda yaşama isteklerinden kaynaklı kırsal bir yaşama tarzı var olduğunu söyleyebiliriz. Anadolu yakasında da İşyerleri ve Ofislerin varlığı küçümsenemez ama Karşıya göre öyle. Bu durumda özellikle Avrupa Yakası Ofis Taşımacılığı alanında daha aktif olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İşyeri ve Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı - İstanbul Ofis Taşıma Nakliyat Hizmetleri

İşyerinizi mi değiştireceksiniz, Ofis Taşımacılığı hizmeti sunan nakliyat firmalarını mı arıyorsunuz, Ofis Taşıyan Nakliyat Firmaları arayışında mısınız ?

Cevabınız Evet İse kesinlikle doğru yerdesiniz. Oflas Nakliyat firması farklı ile tanışacağınız dan kesinlikle memnun kalacaksınız, Öyle ki bundan sonraki bütün taşımacılık hizmetlerinizi bizim yapacağımızdan kuşkunuz olmasın. Doğru Nakliyat firması seçmek zordur siz değerli müşterilerimize hak vermekteyiz. Yalnız biz söz vermiyoruz! Sözleşme imzalıyoruz, ayrıca Sigortalı garantili taşıma hizmeti kapsamında eşyalarınızı sigortalıyoruz. Bilgi ve Belgeler ile hem sizi, hem eşyalarınızı hem de emeğinizi güvence altına alan Oflas Evden Eve Nakliyat firmamıza sizleri de bekleriz.

Şehiriçi Nakliyat - İstanbul Şehir içi Nakliyat Taşımacılık

Şehiriçi Nakliyat

İstanbul Şehiriçi Nakliyat Hizmeti İçin Kaliteli, Güvenli ve Ucuz Fiyata Şehir içi Nakliyat Firmasını Nereden Bulacağınızı Düşünüyorsanız Doğru Adrestesiniz. Oflas Evden Eve Nakliyat firmamız Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası şehirİçi nakliyat firmaları arasında en uygun fiyatlara ve en kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Taşımacılık sektöründe uzunca yıllar emek veren nakliye firması olarak Lojistik ve Taşımacılık alanında her safhada büyük bir titizlik ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

İstanbul Şehiriçi Nakliyat Hizmeti

İstanbul büyük bir ülke gibi adeta Megaket İstanbul da yaşamak da bazen sorunları beraberinde getiriyor. 25 Milyonu aşkın nüfusun yaşadığı İstanbul’da insanlar iş değişikliği, atamalar ve tayinlerden kaynaklı ilçeden ilçeye taşınmak zorunda kalıyorlar. Bu noktada emek vererek edindiğiniz eşyalarınızın zarar görmeden taşınması da bir sorun. Şehiriçi Nakliyat firması Seçimine dikkat edilmesi gerekmektedir. Sırf çok ucuz diye nakliyat firması seçer iseniz ummadığınız şekilde zararınız katlanabilir.

 

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat firması Oflas Nakliyat olarak eşyalarınızı ambalajlayarak ve paketleyerek taşımaktayız. Elbise dolaplarınızda yer alan takım elbiseleriniz ve abiyeleriniz için ayrı elbise dolaplarımız mevcuttur. Taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmeden taşınması bizim için en önemli etkendir. Bunun yanında Şehiriçi Nakliyat yakın mesafe olması nedeniyle güvenlik önlemleri pek önemsenmez, ancak bizler bu şekilde düşünmüyoruz. Eşyalarınızın sağlam, zarar görmeden güvenli bir şekilde taşınması ve eşyalarınızın yeni evinizde sağlıklı bir şekilde kurulması bizim için önemlidir.

 

Sigortalı Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat Taşımacılık hizmetlerimizin tümünde güvenlik, tedbir amaçlı uygulamalar önemlidir. Önce iş güvenliği ve gerekli tedbirleri savunuyoruz. Eşyalarınızı güvenli yöntem ve tekniklerimiz ile zarar görmeyecek şekilde taşımaktayız. Garantili taşımacılık yapan firmamız eşyalarınızın her türlü olasılığa karşın nakliyat süresinde sigortalatarak Sigortalı Şehiriçi Nakliyat hizmeti sunmaktadır.Bu sayede eşyalarınız zarar görme korkusu oluşmaz, stres sorun olmaz. Eşyalarım kırılacak, dökülecek, çizilecek, 2-3 ev taşımadan sonra eşyalarımı yenilemem gerekecek endişelerine son. Ekonomik israfın önüne geçmek emeği korumak gerekir. Bu bağlamda Oflas Nakliyat firmamız Ülke ve birey ekonomimize önemli katkı sağlayacak olan uygulamayı 2010 yılından bu yana hayata geçirdi. Anlaşmalı olduğumuz Sigorta Acentesi aracılığı ile nakliye süresince eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat - Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Profesyonel Şehirler Arası Nakliyat hizmeti veren Kurumsal Şehirlerarası Evden Eve Taşıma firması olarak İstanbul, İzmir, Ankara da hizmet vermekteyiz. Tüm Türkiye’de yer alan temsilcilik ve lokal ekiplerimiz ile her bölge, il ve ilçede ihtiyaçlara cevap verebilecek bir çalışma ağı ile hizmet vermekteyiz.

 

Şehirler Arası Nakliyat

Oflas Nakliyat Firması olarak İstanbul merkezli çalışmaktayız. İstanbul dışında İzmir, Ankara, Diyarbakır ve Kars’ ta şubelerimiz mevcuttur. Şehirler Arası Taşımacılık hizmetini son 30 yıldır fiilen sürdürmekteyiz. Baba mesleği olan Nakliyat alanında deyim yerindeyse ömrümüzü adadık. Müşterilerimiz günü birlik ticari mantıkla değil sürekli ve en önemli etken olarak değerlendirmekteyiz. Evini Taşıyacak dostlarımıza tavsiyemiz Resmi firmalar ile çalışınız. Araçlarının üzerinde Firma ismi ve logosu olmayanlar ile taşıma işlemlerinizi yaptırmayınız.

 

Tüm Türkiye’ ye Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Türkiye sınırları içinde bulunan her hangi bir ile evinizi veya iş yerinizi taşımada sizlere yardımcı olmaktayız. Bunun yanında transferi zor olan Parça eşya taşımacılığı konusunda da Şehirler Arası Taşımacılık araçlarımız ile belirttiğiniz şehre taşıma kapıda teslim taşımacılık yapmaktayız. İstanbul İzmir Şehirler Arası Nakliyat, İstanbul Ankara Şehirler Arası Nakliye, İstanbul Bursa Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat bölgelerimizde taşımacılık hizmetlerimiz mevcut olup bunun yanında diğer bölgelerdeki temsilciliklerimiz ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasiteyle çalışmaktayız.

Şehirler Arası Nakliyat - Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat

Anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi ile Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat hizmetimiz sizi ve eşyalarınızı güven altına alan faaliyetimizdir. Eşyalarınızın taşınma ve nakliye esnasında doğabilecek zararları önlemeye yönelik uygulamaktayız. Taşınmada tarafımızca oluşabilecek tüm zararlarınız karşılanacak olup, Oflas Evden Eve Nakliyat firmamız güvencesiyle nakliye keyfini yaşayacaksınız. Nakliyat Sigortası ile emeklerini boşa gitmez, Stressiz sorunsuz bir nakliye keyfini yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Güvenli Şehirler Arası Nakliyat Firması

Oflas Nakliyat firmamız Garantili, Güvenli Şehirler Arası Nakliyat Firması olarak sektörde 30 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Bu güne kadar binlerce çalışmaya imza atan firmamız hakkında en ufak bir şikayet veya memnuniyetsizlik söz konusu değildir. Bütün müşterilerimiz tarafından tavsiye edilen, sürekli çalışılan ve parmakla gösterilen bir firma olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

 

asansörlü taşımacılık - asansörlü evden eve nakliyat.png

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık Aracımız ile İstanbul, Ataşehir, Kartal, Maltepe, Pendik, Göztepe, Kadıköy ve diğer ilçelerde Asansörlü Nakliyat hizmetimiz mevcuttur. İstanbul Asansörlü Nakliyat aracımız ile İstanbul Kiralık Asansör arayışında olan kili ve firmalara uygun fiyata kiralık Asansör hizmeti de sunmaktayız.

İstanbul Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat bölgeleri ve ilçelerinin tümünde hizmet vermekteyiz. İstanbul Anadolu Yakasında Asansörlü Taşımacılık hizmeti verdiğimiz ilçeler; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla,
Ümraniye, Üsküdar ve diğer semtlerdir.

İstanbul Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Nakliyat firmamız İstanbul’da yüksek katlı yapılarda taşınmanızı kolaylaştırmak amacıyla bu hizmetimizi sunmaktadır. müşterilerimizin konforu eşyalarının güvenliği ve taşınma maliyeti açısından Asansörlü Nakliyat daha avantajlı olmaktadır. Bir çok Binada, Residance, Site, ve AVM lerde kat sayısının yüksek olması taşımacılığı zorlaştırmaktadır. Bina içlerinde Asansör olmaması ve dahası Asansör hizmetinin kullandırmamaları gibi bir çok etken artık nakliyat işlerini bitirme noktasına gelmiştir. Bunan yanında taşınma maliyetlerini de yükseltmiştir. Bu durumlarda 5-6 kişi ile yapılan taşınma işlemleri saatlerce sürmektedir. Kimi zaman eşya güvenliği de riske atılarak nakliyat işlemleri gerçekleşmekte ve sonuç olarak zarar ve ziyan meydana gelmektedir. Oflas Asansörlü Nakliyat aracımız sayesinde taşınma daha kolay gerçekleşmekte ve yukarıda saydığımız etkenlerden kaynaklı ekstra maliyet ve risklerde de kurulmuş oluyorsunuz.

Asansörlü Taşımacılık - asansörlü evden eve nakliyat.png

Asansörlü Taşımacılık Nerelerde Kullanılır ?

Asansörlü Taşımacılık daha çok yüksek katlı binalarda 15-20-30 gibi katlar arasında nakliyat ve taşınma işlemlerinde kullanılmaktadır. Bunun yanında inşaatlarda malzeme yüklemelerini kolaylaştırmak için, şantiyelerde cam asmada ve camların kırılmadan yüklenmesinde kullanılır. istanbul asansörlü nakliyat Şirketlerde Ofis ve Büroların taşınmasında tercih edilen bir hizmet olup saydığımız bir çok alanda iş ve işlemler bir kaç saatte bitirilmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları açısından bakıldığında 5-6 kişi için en az günlük ödenen ücretin en düşük seviye 100 TL olduğunu varsayalım. 6 Kişi için toplam 600 TL maliyet çıkmaktadır. Ayrıca tüm gün boşuna gitmektedir. Bunun yanı sıra eşyalarınız taşınma esnasında merdivenlerde, ara katlarda, kiriş ve kolanlara çarpma riski ile karşı karşıya olduğundan eşyaların zarar görme olasılığı da yüksektir. Tüm bunları hesapladığımızda maliyet maddi manevi yüksek boyutlara çıkabilmektedir. Asansörlü Taşımacılık Fiyatı ise bunun altında ve buna denk bir fiyata 1 saat içerisinde zaman ve maddi manevi bir kayıp yaşamadan gerçekleşmektedir. bu sayede eşyalarınız da zarar görmemektedir. İstanbuk Asansörlü Taşımacılık hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

evden-eve-nakliyat-ambalaj-ve-paketleme-oflas-evden-eve-nakliyat-5

Ambalaj ve Paketleme

İstanbul nakliyat ambalajlama firmaları arasında en kaliteli güvenli taşıma işini yapan nakliyat firması olarak Ambalaj ve Paketleme yapmaktayız. Evden Eve Taşıma, Villa Taşıma, Ofis Taşıma, İşyeri Taşıma ve daha bir çok alanda yaptığımız taşımacılık işlemlerinde muhakkak Ambalaj ve Paketleme yapmaktayız.

 

Ambalaj ve Paketleme Yararları

Ambalajlama ve Paketleme eşyalarınızın güvenliği için olmazsa olmazlar arasında yer alır eşyalar kırılma, darbe alma veya çizilme gibi daha bir çok risk altındayken Oflas Evden Eve Nakliyat firmamız riske girmeden değerlerinizi de önemseyerek ve koruyarak gerekli tedbirleri almaktadır.

evden eve nakliyat k3 belgesi resmi profesyonel nakliyat şirketievden-eve-nakliyat-ambalaj-ve-paketleme-oflas-evden-eve-nakliyat-1 evden-eve-nakliyat-ambalaj-ve-paketleme-oflas-evden-eve-nakliyat-2 Ambalaj ve Paketleme - evden-eve-nakliyat-ambalaj-ve-paketleme-oflas-evden-eve-nakliyat-3 evden-eve-nakliyat-ambalaj-ve-paketleme-oflas-evden-eve-nakliyat-4 evden-eve-nakliyat-ambalaj-ve-paketleme-oflas-evden-eve-nakliyat-5 evden-eve-nakliyat-ambalaj-ve-paketleme-oflas-evden-eve-nakliyat-6 evden-eve-nakliyat-ambalaj-ve-paketleme-oflas-evden-eve-nakliyat-7 evden-eve-nakliyat-ambalaj-ve-paketleme-oflas-evden-eve-nakliyat-8 evden-eve-nakliyat-ambalaj-ve-paketleme-oflas-evden-eve-nakliyat-9 Ambalaj ve Paketleme - evden-eve-nakliyat-ambalaj-ve-paketleme-oflas-evden-eve-nakliyat-10 evden-eve-nakliyat-ambalaj-ve-paketleme-oflas-evden-eve-nakliyat-11

Ambalajlama Hizmetimiz İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Kocaeli, Muğla, Erzurum, Kars ve daha bir çok bölgeye yapılmaktadır. Türkiye’nin bütün bölge ve illerinde Şehirler Arası Nakliyat hizmetimiz de mevcuttur. Bütün nakliyat çalışmalarımızda Paketleme ve Ambalaj yapmaktayız.