Parça Eşya Taşımacılığı - İstanbul Parça Eşya Taşıma Nakliyat.png

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma hizmetimiz Garantili, uygun fiyata İstanbul Ankara, İzmir, Bursa, Diyarbakır, Adana, Kars, Van, Antalya ve Tüm bölgelerimizde geçerlidir. Parça koli olarak veya tek oda şeklinde eşyalarınızı dilediğiniz şekilde ve ölçülerde kapıda teslim bir şekilde taşımaktayız.

Parça Eşya Taşıma

İstanbul merkezli çalışmalarını sürdüren firmamız düzenli olarak haftada 2-3 sefer diğer il ve bölgelere parça eşya taşıma hizmeti sunmak adına seferler düzenlemektedir. Firmamız bünyesinde yer alan araçlarımız ile günlük, Haftalık ve Aylık olacak şekilde farklı çeşit araçlarımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Eşyanızı güvenli bir şekilde ve ucuz fiyata taşımaktayız. Tutanak ve Sözleşme çerçevesinde bütün taşımacılık işlemlerimizi yaptığımızdan eşyalarınız güven içinde nakledilmektedir.

Parsiyel Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşıma adına müşterilerimize en uygun zamanda ve en ucuz fiyatlarla Parsiyel (Parça Eşya) taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. Parça Eşya Taşımacılığı hizmetimiz sayesinde yüksek nakliyat masraflarından da kurulmuş oluyorsunuz. Stressiz sorunsuz kapıdan kapıya – evden eve nakliye teslim hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız. İstanbul’da Şehiriçi Parsiyel Eşya Taşıma hizmetimiz İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında günlük gerçekleştirilmektedir. Diğer bütün il ve ilçelerimize ise belirli günlerde parça eşya taşıma seferlerimiz yapılmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız. Öğrenci Evi Eşyaları, Memur Evi Eşyaları, Bekar Eşyası, Çeyizlik Eşyalar, Yemek Takımı, Salon Takımı, Bar Takımı, Çocuk Odası, Gardırop, Elbise Dolapları, Çekmeceler, Oyuncaklar, Bilgisayarlar gibi daha bir çok kişisel veya hediyelik eşyalarınızı taşımaktayız. Taşıma işlemi için ön bilgi almamız ve buna göre taşıma planı çıkarmamız gerekmektedir. Parça Eşya Taşımaya uygun ambalaj ve paketleme yaparak nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Taşınan eşyanın cinsine göre de De-monte ve Montajlama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Beyaz Eşya Taşımacılığı

Oflas Nakliyat firması olarak Parça Eşya Taşıma çerçevesinde Beyaz Eşya Taşımacılığı yapmaktayız. Elektrik ve Elektronik ürünlerinizin taşınma öncesi en az bir gün kapalı durumda olması gerekmektedir. Aksi halde dijital zararlar oluşabilmektedir. Taşıması yapılacak eşyanızın çizilme ve darbelere karşı özel olarak ambalajlamak tayız.  Ardından Paketleyerek taşımaya hazır hale getirmekteyiz. Dilediğiniz il, İlçe ve adrese kapıda teslim seçeneği ile nakliye işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.